Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Zajączków - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Zajączków - kierunek Oborniki Śląskie Polecam do najmu budynek z przeznaczeniem na dowolną usługę np.: hala , magazyn ,warsztat , produkcja , sala bankietowa o powierzchni 400m. Przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Hala klimatyzowana Bilcza

Bilcza(Zajączków + 21 km)

205 410 zł6 846 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| na wynajem hala magazynowo - produkcyjna z zadaszoną rampą o powierzchni 6 441 m2 położona w Bilczy przy drodze krajowej nr 73. W skład hali magazynowej wchodzą: magazyn wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

42,37 zł/m²523,24 m² 22 170 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 523,24m2. Lokal znajduje się w centrum miasta na wysokości ul. Kazimierza Wielkiego. Lokal składa się z: - pomieszczenia Open Space - 2 Gabinetów - Sali.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł43 m² 61,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem w garażu podziemnym przy ul. Klimasa. Mieszkanie jest słoneczne I posiada w pełni rozkładowe pokoje z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Niepodległości

Centrum,Kielce(Zajączków + 20 km)

29,99 zł/m²63,18 m² 1 895 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię lokalu komercyjnego usytuowanego w budynku po modernizacji dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

60,91 zł/m²219,79 m² 13 387 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal handlowo-usługowy na wynajem - narożna lokalizacja na Przedmieściu Oławskim Szukasz przestrzeni idealnej dla swojego biznesu? Ten lokal spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław(Zajączków + 16 km)

20 125 zł575 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 575 m2 w tym powierzchnia biurowo-socjalna ok.30m2. Dane techniczne: - wysokosc-640-790cm - brama o wymiarach 4,30m/4,00m -posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

557 zł20,64 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu pomieszczenia magazynowego o pow. 20,64m2 we Wrocławiu ul. Hubskiej 20. Pomieszczenie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for an apartment? we will help you find the perfect place call us! Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej i zielonej okolicy na Maślicach.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²213 m² 31 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy w budynku zlokalizowanym w samym "sercu" Wrocławia. Lokal na parterze, wejście wprost z chodnika, doskonała widoczność, duża powierzchnia witryn. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Psie Pole,Wrocław(Zajączków + 16 km)

16 500 zł355 m² 46,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na wynajem przestronna hala magazynowa o powierzchni 240 m , uzupełniona komfortową powierzchnią biurowo-socjalną o powierzchni 120 m , idealna dla Twojego biznesu. Wnętrze cechuje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Dolomitowa

Zajączków,świętokrzyskie

12 000 zł10 773 m² 1,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 773 m²

Ckdom Biuro Nieruchomości oferuję do wynajem grunt o łącznej pow. 10.773 m2 oraz budynek produkcyjno - magazynowo-biurowy o łącznej pow. około 423 m2 ( hala produkcyjna około 355m2, część.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij